Nameliai ir stacionarios palapinės

Kempingas įkurtas nedidelėje jaukioje teritorijoje, rekomenduojamas neišrankiems turistams. Siūlome Jums apsistoti mūsų mediniuose vasarnamiuose arba didelėse stacionariose palapinėse. Taip pat yra galimybė apsistoti su savo palapinėmis ar nedideliu kemperiu. Kempingo svečių apratnavimo pastate yra virtuvė, o šalia didelė pavėsinė, kurioje galite pasislėpti nuo kaitrios saulės arba šlapio lietaus. Iki jūros tik 150 metrų.

Nuo 23.00 val. iki 7.00 val. pas mus ramybės laikas. Jis gali būti keičiamas tik poilsiavietės administracijai leidus. Ramybės laiku negalima triukšmauti, šūkauti, garsiai kalbėtis, garsiai klausyti muzikos ir kitaip trikdyti kitų besiilsinčių asmenų miegą.

Kviečiame rengti vaikų stovyklas, sporto, sveikatingumo, kūrybiškumo ir aktyvaus laisvalaikio vasaros stovyklas.

Atvykimas pageidaujamas nuo 15:00 išvykimas pageidaujamas iki 12:00.

Teritorijoje nerūkoma, netoleruojame svaigalų jokia forma. 

Nameliai

Vasarnamiuose gali gyventi 4, 6, 8 asmenys, nameliai be patogumų. Svečių aptarnavimo name įrengti dušai, tualetai, virtuvė kurioje rasite virdulius, šaldytuvus, elektrinę viryklę, skalbykla kurioje yra skalbimo mašina ir džiovinimo  spintos. Kiekvienam nameliui priklauso personalinis lauko baldų komplektas. Teritorijos centre įrengta bendram naudojimui didelė laužavietė.

stacionarios palapinės

Palapinės pastatytos ant medinio pagrindo. Palapinės labai šviesios ir jaukios, turi dengtą prieangį, du miegamuosius skyrius, viduje yra elektra. Miegamuosiuose yra čiužiniai, pagalvės, apklotas.

  • Užvalkalus patalynei galite turėti savo, arba išsinuomoti už papildomą mokestį pas mus.